תקליטן לחינה


בחירת תקליטן לחינה,ומהו הטקס לחינה?


טקס זה מסמל מסיבת אירוסין ,המתקיים מספר ימים לפני החתונה.

טקס לחינה נפוץ בקרב עדות המזרח וקיים במגוון עדות : תקליטן לחינה מרוקאית,תוניסאית,עירקית, תימנית,וכדומה.


במהלך הטקס החתן, הכלה, והאורחים ילבשו תלבושות מסורתיות אותנטיות ,וירקדו לצלילי מוסיקה המתאימה לאופי העדה,האורחים יניפו את הזוג וירעיפו עליהם אהבה.


במהלך הטקס מורחים על היד עיסה המורכבת מצמח החינה וזאת כדי לסמל שפע,פיריון ,הצלחה בזוגיות ,ומעבר מרווקות לחיי נישואים.

נהוג להגיש עוגיות ומתוקים במהלך הטקס כמו כן הענקת מתנות לזוג הם חלק בלתי נפרד.


תקליטן לחינה יצטרך לשלוט ולהכיר את אופי הטקס על כל שלביו ,וליצור אוירה טובה באירוע.

לכל עדה מוסיקה אופיינית משלה,ולכן תקליטן לחינה יצטרך להחזיק ברשותו מבחר מוסיקה מגוונת במרוקאית,פרסית,עירקית וכולי.


מתוך הניסיון שלי כ תקליטן לחינה אציין, מסיבה זו היא שמחה במיוחד ומלאת אנרגיות, מכיון שבערב זה ישתתפו בני המשפחה והאנשים הקרובים לכם ביותר.

 

ניסיון,והכרת המוסיקה העדתית על בוריה תוך כדי התאמת המוסיקה לתכנים,עושה את ההבדל הדק לאירוע מוצלח כשתשכרו תקליטן לחינה שעובד באופן מקצועי.

 

קחו בחשבון דבר חשוב, כאשר אתם מתכננים טקס חינה זיכרו : תקליטן לחינה הוא לא משמיע רק מוסיקה הוא גם מנחה את הערב יכתיב את הקצב ויגרום למסיבה מלהיבה וסוחפת !

 

במעמד הבירור עם התקליטן קבלו התרשמות אם הוא מבין את אופי האירוע ואם הוא מחזיק ברשותו מאגר מוסיקלי מתאים ורחב לאופי העדה שלכם.

 

היצע גדול של תקליטנים קיים כיום בשוק הפתוח, מרביתם לא מתמחים בנישת אירועי חינה,ועל כן אל תשכחו דבר חשוב : תקליטן של מסיבות או מועדונים יהיה מעולה בהגשת מוסיקת להיטים עכשווית, אבל לחינה איכותית ומרשימה תהיו חייבים לשכור תקליטן שמתמחה בעיקר בנישה מזרחית והכי חשוב בהכרת שירי העדה האקטואלית בשבילכם.


במרבית המקרים התקליטן הנבחר יצטרך לספק מערכת הגברה לאירוע, בידקו עם התקליטן אם ברשותו מערכת הגברה מקצועית לסאונד נקי עם עוצמת שמע שתתאים למספר המוזמנים שישתתפו באירוע.למה לבחור באופיר כתקליטן לחינה שלכם :כתקליטן מקצועי המתמחה בכל סגנונות המוסיקה ובכל קטגוריות האירועים ,אופיר ניגן בהמון אירועים כתקליטן לחינה ומאחוריו רזומה עשיר והכרת מוסיקה עדתית מכל סגנון.

 

הבקשות האישיות שלכם,היחס האישי והחם, הם חלק בלתי נפרד מהשירות שתקבלו.

 

אופיר מכיר את הצרכים שלכם, הוא מגיע לאירוע עם אנרגיות סוחפות ,מוסיקה מגוונת ,ויתן את הלב ונשמה להצלחת הערב.

 

ניהול הערב ביד רמה תוך הקפדה על שילוב של הנחייה נכונה ,מוסיקה שוטפת ורציפה תגרום למסיבת החינה שלכם להיות מוצלחת במיוחד !

 

יש לציין דבר חשוב : אופיר מגיע לכל אירוע עם מערכת גיבוי נוספת על כל מקרה של תקלה חלילה,על מנת לתת פיתרון מיידי לאירוע מתוזמן ורציף.

 

אופיר משתמש במערכת הגברה של חברת J B L הידועה ברמת האיכות מהגבוהות שקיימות בעולם, כמו כן הוא מספק מערכת תאורת לדים צבעונית ומדהימה לרחבת הריקודים, כל זאת לגרום לכם ולמוזמנים חווית מוסיקה ושירות ברמה אחרת מעל כולם.

 


  אתם מוזמנים להתקשר עוד היום ולהצטרף למאות לקוחות מרוצים..

השירות ניתן בכל חלקי הארץ

השאירו פרטים ואחזור אליכם

* שם פרטי:

עיר:

* פלאפון/טלפון:

טקסט חופשי:

*שדה המסומן בכוכבית

הינו שדה חובה

פלאפון : 052-9974040

שירות בכל חלקי הארץ