שירים לחתונה איך לבחור ?   

שירי חתונות


האולם כבר נבחר, השמלה, הצלם , האטרקציות לאירוע, הכל כבר מאורגן ומוכן לרגע הגדול, החתונה!. עכשיו נשאר לחשוב על שירים לחתונה, מהם השירים בחתונה שיעשו לנו שמח?


לכל חתונה אופי מוסיקלי שונה המתבסס על טעמם של הזוג תוך התחשבות בקהל שיגיע להשתתף בשימחתם, אבל תמיד המוסיקה בחתונה תהיה מחולקת לכמה חלקים, ולכמה שלבים במהלך הטקס. לבחירת ה-שירים תהיה השפעה מכריעה על הצלחתו של האירוע.בחתונה יש בדרך כלל חמישה חלקים לבחירת ה-שירים:א. מוסיקה לקבלת פנים - מוסיקה רגועה ושלווה, המאפשרת לקהל המוזמנים לדבר ולהחליף חוויות, רצוי שתתנגן מוסיקה בסגנון נעימות עולם ישראלי שקט, צ'ילל אאוט ולאונג'.  כאן הבחירה יחסית קלה, כל זוג בוחר מוסיקת רקע לפי ציביון האירוע שהוא מעדיף,וחשוב מאוד שהמוסיקה בקבלת הפנים  תהיה נעימה,ותתנגן בווליום יחסית נמוך, להנאת האורחים.


 

 

ב. שירים לכניסה לחופה - השיר שאתם בחרתם ואתם אוהבים, אותו תנצרו בליבכם לכל החיים.כאן חשוב מאוד להתחבר אל השיר ,ולבחור אותו בקפידה ישנם המון סגנונות לשירי חופה : לועזי,נעימות ,ישראלי, דתי ,אתני, מזרחי, ומוזיקת עולם,כל זוג וטעמו המוזיקלי האישי. הקשיבו לרחשי ליבכם,וביחרו את הסגנון ואת השיר בשיתוף,לרגע המיוחד שלכם.   
ג. שירים לשבירת הכוס - השיר שגורם למתח להתפוגג, ולשימחה שלכם ושל האורחים להתפרץ החוצה כסימן להתחלת המסיבה.

כאן מומלץ לבחור שירים שמחים וקצבייים כאלו שכולם מכירים ואוהבים בכדי להיכנס לאווירה טובה. להיטי עבר או להיטים חדשים יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

 

 

ד. שיר הסלואו - השיר הראשון שלכם כזוג נשוי, זהו רגע מרגש שבו תהיו מחובקים וכולם יסתכלו עליכם בהערצה. מומלץ לבחור שירים שמדברים על אהבה כאלה שמרטיטים לבבות. הסגנונות המוזיקליים הנפוצים לחתונה הם ישראלי,לועזי, וים תיכוני.

אם אין לכם שיר מועדף,רצוי להתייעץ עם התקליטן בבחירת השיר ולבחור רק בשיר שנגע לליבכם בלחן וכמובן במילים.

 ה. מוסיקה לריקודים - שירי  קצב, ולהיטים כאלו שירקידו את כולם ויעשו שמח בכל הרחבה. המוסיקה בריקודים היא שיתוף של כולם לשמחה הפרטית שלכם. בתוך האולם נמצאים אורחים מכל קשת הגילאים , ולכן התחשבו בבחירת ה-שירים והדריכו את התקליטן מראש לנגן מוסיקה מגוונת ועשירה כולל להיטי עדות למבוגרי המשפחה.בפגישת המוסיקה עם התקליטן ספקו לו אינפורמציה ככל שניתן על אופי האירוע ,ועל קהל האורחים שישתתף באירוע. שתפו אותו בציפיות שלכם ויחד תיבנו לשביעות רצונכם את הקונספט המתאים ביותר בשבילכם,ואת בחירת השירים הנכונה.בלחיצה על אחת מהקטגוריות בתמונות תוכלו להאזין למבחר המלצות ל-שירים ב-חתונות:


שירים לחופה, שירי סלואו לחתונה, שירי שבירת הכוס.

 

שירים  לחופהשבירת כוססלואו לחתונההשאירו פרטים ואחזור אליכם

* שם פרטי:

עיר:

* פלאפון/טלפון:

טקסט חופשי:

*שדה המסומן בכוכבית

הינו שדה חובה

פלאפון : 052-9974040

שירות בכל חלקי הארץ